Dini Soru / Yeni rüya kategorisi / Rüyada sahil görmek ne demektir

Rüyada sahil görmek ne demektir

Sponsorlu Bağlantılar

Rüyada sahil görmek ne demektir

Soru

Rüyamda sevdiğim deniz kenarındaki ben sahilde uzanıyorum o denize giriyor ama iki kişi bacaklarından baş aşağı çekiyor ona yukarı doğru sudan çıkarıyor sonra bana bakıyor ama hiç konuşmuyor sonra ben kıyıda suyun içinde oturuyorum rengarenk cam gibi ufak deniz taşları görüyorum bu kadar.

Cevap

Merhaba. Bu rüya hayırlıdır. Ancak bu rüyayı gören kimsenin artık gönül işlerinde sakinleşmesi gerektiğine ve kendisine çeki düzen vermesi gerektiğine yorumlanır. Rüya sahibinin bir durulup, bir coşan hayatının artık sakinleşmesine, durulmasına ve rüya sahibine huzur getirmesine delalet eder. Kişi tüm sıkıntılarından ve problemlerinde kurtulacak sakin, dingin ve düzenli bir hayat sürmeye başlayacak demektir.

Sponsorlu Bağlantılar

Bir önceki yazımız olan İstihare namazı hakkında bilgiler başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Etiket: rüyada sahil

İlgini Çekebilir

Rüyada beyaz domuz görmek

Sponsorlu Bağlantılar Rüyada beyaz domuz görmek Soru Hocam bir bayan rüya görmüş ve bana anlattı. …

Rüyada çuvala bulgur doldurmak

Sponsorlu Bağlantılar Rüyada çuvala bulgur doldurmak Cevap Hocam selamınaleyküm ablam beni bir odanın içerisinde, önümde …

2 Yorumlar

  1. Hayırlı günler rüyamda sahil kenarında oturuyorduk kalkmaya yakın bir grup genç kız geldi ben tesetturluyum. Bana niye örtünüyorsun bu gerililiktir yobazliktir dediler bende şehadet parmağımı havaya kaldırdım seven sevdiği için yapıyor dedim, tesettür hakkında bir kaç şey daha söyleyip ayrıldım
    Aklıma takıldı yorumlarsaniz sevinirim teşekkürler

    • Hayırlı günler. Rüya sahibinin Allah’a yaklaşmanın yollarını bulmaya çalışacağına, kendisini ona adayacağına, hayır işleri yapacağına bu sayede huzurlu, düzgün ve güzel bir hayat yaşayacağına delalet eder.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.