Dini Soru / Yeni rüya kategorisi / Rüyada şehit asker görmek ne anlama gelir

Rüyada şehit asker görmek ne anlama gelir

Sponsorlu Bağlantılar

Rüyada şehit asker görmek ne anlama gelir

Soru

Hocam 5 yıl önce rüyamda şehitlikteyim. Mezarlar başında Kur’an okuyan beyaz elbiseli kadınlar erkekler var. Bir tabut açtılar şehit asker var kapayıp açtılar kefen içinde bir erkek bebek bir omzunda Yasin bir omzunda ayet’ul kursi yazan biri bana bebeği verdi verir vermez ayaklarım yerden kesildi dünyanın her yerinde uçtuk. Geri geldim onlara bebeği verir vermez ayaklarım yere değdi. Tabuta koyup kapadılar. Bu çocuğu zamanı gelince sana vereceğiz üzülme dediler. Bir kız bir oğlan verdi bana Allah’ım kızım 7 yaş oğlum 2 yaş. Hocam ben oğlumu Mevlana’nın yatağında uyurken de gördüm. Nedir bu rüyam.

Cevap

Selamun aleykum. Rüyanız çok hayırlı ve müjdeler dolu bir rüyadır. bu rüya sizin için yorumlanabileceği gibi oğlunuz için de olabilir. Toplum içerisinde çok saygın bir makama yükselmeye, halk arasında çokça sevilmeye yorumlanır. Aynı zamanda Allah katında da yüksel mertebeye ve Allah’ın seveceği bir kulu olmaya da işaret eder. Kısacası her yönden hayırlı ve müjdeli bir rüyadır. Çocuklarınızı islami terbiye ile yetiştirmeye gayret edin ve Allah’a şükredin. Biz nasıl yorumlarsak yorumlayalım asla işin aslını hakkıyla biz bilemeyiz. Herşeyi hakkıyla bilen sadece Allah’tır. Dua eder sizden dua bekleriz.

Sponsorlu Bağlantılar

Bir önceki yazımız olan Surekli ayni ruyayi gormek ne demek başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

İlgini Çekebilir

Rüyada beyaz domuz görmek

Sponsorlu Bağlantılar Rüyada beyaz domuz görmek Soru Hocam bir bayan rüya görmüş ve bana anlattı. …

Surekli ayni ruyayi gormek ne demek

Sponsorlu Bağlantılar Surekli ayni ruyayi gormek ne demek Soru Hocam selamun aleykum. Ben sürekli eski …

Bir yorum

  1. Aleykum selam hocam teşekkür ederim çocuklarımı peygamber ahlakıyla yetiştirmeye çabalıyorum inşallah sizler gibi kıymetli bir hoca olurlar Allah yolunda hizmet ederler yıllardır tek hayalim bu. Rabbim sizinle olsun hocam.
    Sağlıkla kalın

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.