Dini Soru / Yeni rüya kategorisi / Rüyada şehit mezarı görmek

Rüyada şehit mezarı görmek

Sponsorlu Bağlantılar

Rüyada şehit mezarı görmek

Soru

Selamun aleykum,
Rüyamı biraz parçalı hatırlıyorum, önce bir apartman dairesindeyim karşı daireye gidip balkon kapısını kapatıyorum sonra içeriye dönüp bakınca 40-45 kişi namaz kılıyor. Odaya giriyorum ama merhaba diyorum içlerinden biri Aleykum selam diyor ona azda olsa kızıyorum. Sonra içlerinden yakın bir arkadaşımla kız arkadaşını takip etmeye başlıyoruz, sonra o başka bir yakın arkadaşıma dönüşüyor takip ettiğimiz kızı bir yere bağlayıp kaçıyor ben biriyle kızı bağladığı yerden çözüyorum. Kızı güvendiğim biı arkadaşım arabayla gelince (4 kişiler) ona emanet ediyorum. Sonra kafayı çevirince bir mezarlıkta buluyorum kendimi burada 2 tane şehit mezarı var, mezarının önünde duruyorum önlerinde hareket eden ve çok değerli bir bitki var almak istiyorum çok ağır olduğunu fark edince bırakıyorum (ayrıca onları çalmış gibi hissetmemek için bırakıyorum) ilerleyince eski evimizin önünden geçip dedemin köyde ki evinin odasına dönüyorum.
Annemin okur yazarlığı olmadığı için sadece fatiha suresinin yazılı olduğu eski bir kağıt yazılmış onu arıyorum ararken annemin onu şehitlerin mezarının oraya gömmüş olduğunu hatırlıyorum onlara sevap getirsin diye, sonra bir kaç yer minderi görüyorum ve minderlerin altında yada muşambanın altında bir muska olduğunu düşünüp uyanıyorum. Acaba bunların açıklaması nedir? Yorumlarsanız teşekkür ederim.

Cevap

Aleykum selam kardeşim. Bu tür bir rüya genellikle yeni kararlar vermeye ve bu kararlarda başarılı olmaya işaret eder. Şehit mezarı gören kişi hayat muhasebesi yapar ve bugüne dek işlediği günahları, yaptığı hataları düşünüp, yaşamında bundan sonra ne istediğine, nasıl davranması gerektiğine karar verir. Büyük bir ruhsal arınma anlamına da gelen rüya, psikolojik olarak yapılanlardan duyulan pişmanlığı, kayıplardan dolayı duyulan özlemi de vurgular.

Sponsorlu Bağlantılar

Bir önceki yazımız olan Rüyada beyaz domuz görmek başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Etiket: rüyada şehit mezarı görmek, ruyada sehit mezarinda fatiha okumak, ruyada sehitlik mezarinda fatiha okumak, rüyada sehit mezarinda dua okumak, sehitmezarlgormek, rüyada şehit mezarı ziyaret etmek, ruyada sehit mezarina gitmek

İlgini Çekebilir

Rüyada beyaz domuz görmek

Sponsorlu Bağlantılar Rüyada beyaz domuz görmek Soru Hocam bir bayan rüya görmüş ve bana anlattı. …

Rüyada çuvala bulgur doldurmak

Sponsorlu Bağlantılar Rüyada çuvala bulgur doldurmak Cevap Hocam selamınaleyküm ablam beni bir odanın içerisinde, önümde …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.