Dini Soru / Yeni rüya kategorisi / Rüyada sevdiği kişinin annesini görmek

Rüyada sevdiği kişinin annesini görmek

Sponsorlu Bağlantılar

Rüyada sevdiği kişinin annesini görmek

Soru

İyi akşamlar rüyamda şuan da ayrı olduğum ama hala çok sevdiğim evliliği düşündüğümüz sevdiğim insanın annesini rüyamda açık giyinmiş şekilde gördüm normalde açık ama rüyamda çok şaşırıyorum açık olduğuna Nasıl giyinmiş diyorum fazlasıyla açıktı. acaba rüyamı yorumlar mısınız? Annesiyle genel olarak nadirde olsa görüşüyoruz ama kendisiyle hala görüşmüyoruz ilişkimiz sebepsiz bitti.

Cevap

İyi akşamlar kardeşim. Rüyada eski sevgilisinin annesini görmenin önemli bir tabiri geçmemektedir. Ancak çok az kısmi de olsa maddi anlamda bir kayıp yaşayacağınıza ama büyük olmasa da etkileneceğinize yorumlanmıştır. En doğrusunu Allah bilir.

Sponsorlu Bağlantılar

Bir önceki yazımız olan Rüyada beyaz domuz görmek başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Etiket: ruyada sevdigin kisinin annesini gormek, ruyada sevdigi kisinin annesini gormek, Rüyada sevdiğin kızın annesini gormek, rüyada sevdiğim erkeğin annesini görmek, rüyada sevdiğim kızın annesini görmek, rüyada sevdiği adamın annesini görmek, sevdiğin kişinin annesini rüyada görmek

İlgini Çekebilir

Rüyada beyaz domuz görmek

Sponsorlu Bağlantılar Rüyada beyaz domuz görmek Soru Hocam bir bayan rüya görmüş ve bana anlattı. …

Rüyada çuvala bulgur doldurmak

Sponsorlu Bağlantılar Rüyada çuvala bulgur doldurmak Cevap Hocam selamınaleyküm ablam beni bir odanın içerisinde, önümde …

2 Yorumlar

  1. hayili gunler bende sevdigim ama ayri oldugum erkegin annesini goruyorum.konusmuyoruz yanliz hasta oldugunu duyuyrum. ne anlamdadir tekrar ogluyla birlesmemoz mumkun olurmu bu ruyaya gore.

    • Hayırlı günler. Bu rüya ayrı olduğun sevgili ile barışmak anlamında değildir. Genellik özel bir yorumu olmaz belkide yaşadığın bir duygusal yoğunluktan dolayı görülmüş olabilir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.