Dini Soru / Yeni rüya kategorisi / Rüyada sevdiğin kişinin senin evine gelmesi

Rüyada sevdiğin kişinin senin evine gelmesi

Sponsorlu Bağlantılar

Rüyada sevdiğin kişinin senin evine gelmesi

Soru

Hocam selamın aleyküm. Rüyamda sevdiğimi gördüm eve gelmiştik sonra annem bir laf söyledi sevdiğimle tartıştılar sonra sevdiğim yüzüme baktı ve çıkıp gitti sonra ben çok üzüldüm ağlıyordum bu nedir ?

Cevap

Aleykum selam kardeşim. Bu rüya hayırlıdır. Sevdiğiniz kimse ile ilgili olduğunu söyleyemeyiz ama bu sizin için alacağınız hayırlı haberlere ve müjdelere tabir edilir. En doğrusunu Allah bilir.

Sponsorlu Bağlantılar

Bir önceki yazımız olan İstihare namazı hakkında bilgiler başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Etiket: rüyada sevgilinin eve gelmesi, rüyada sevdiğin erkeğin evine gelmesi, rüyada sevdiğin kişinin evine gelmesi, rüyada sevgilinin evine gelmesi, rüyada sevdiğinin evine gelmesi, rüyada sevdiğin kişinin senin evine gelmesi, rüyada sevdiğim erkeğin evime gelmesi

İlgini Çekebilir

Rüyada beyaz domuz görmek

Sponsorlu Bağlantılar Rüyada beyaz domuz görmek Soru Hocam bir bayan rüya görmüş ve bana anlattı. …

Rüyada çuvala bulgur doldurmak

Sponsorlu Bağlantılar Rüyada çuvala bulgur doldurmak Cevap Hocam selamınaleyküm ablam beni bir odanın içerisinde, önümde …

6 Yorumlar

 1. Iyi gunler hocam ben ruyamda sevgilim bize gelmiş ve ailem sindi de istemidigi halde ruyamda ayrildi die biliniodu gene babamla rüyamda muabbeti iyiydi ve bni istmeye biri geldisevdigimde seni2martta istmeye gelicem deyip gitti ne anlama gelio

 2. İyi günler evlilik döneminde olan bekar kızlar için bu rüya güzel gelişmelere işaret eder. Hemen hemen rüyada olduğu gibi nasip ve kısmetinin açık olacağına ve evlilikle ilgili dileklerini gerçekleşmesine tabir edilir.

 3. İyi günler hocam benim sewgilim beni terk etti ama rüyamda da benim ewe gelmişti öyle gördüm oturdu gitti böyle gözleri me bakarak anlamı ne ?

  • İyi günler Elmas hanım

   Rüyada eski sevgilinin eve gelmesi, sevgilisi olanlar için ayrı, sevgilisi olmayanlar için ayrı şekilde tabir edilir. Kız arkadaşı ya da erkek arkadaşı olduğu halde rüyasında eski sevgilisini gören kişinin ilişkisi bitecek demektir. Fakat hayatında kimsenin olmadığı birisinin rüyasında eski sevgilisini görmesi rüya sahibi için yeni bir birliktelik anlamına gelir. Kişinin yeni bir aşka adım atacağına delalet eder.

 4. Eskiden sevdiğim biri gece evime geliyo ailem bundan habersiz tabi sevdiğim çocuk bana diyoki ben seni hiç sevmiyorum sevmediğim halde senle beraber olmuşum sonra yerde uyuya kalıyo ben salona gidip gelip cebimdeki fındık içlerini yiyorum fındık içlerini yediğimde tat alamıyorum sizce neden …

  • Eski sevgili bu şekilde olumsuz bir manada görmek, üzücü olan şeylerin yaşanacağına tabir edilir. Ayrıca Zor ve sıkıntılı günlerin yaşanacağına, maddi yükümlülüklerinin artacağına ve kişinin geçim derdi içine gireceğine tabir edilir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.