Dini Soru / Yeni rüya kategorisi / Rüyada sevdiğini aramak

Rüyada sevdiğini aramak

Sponsorlu Bağlantılar

Rüyada sevdiğini aramak

Soru

Merhaba. Ben birkaç sefer rüyamda aynı konuyu farklı şekillerde gördüm . Şimdi size kısaca özetleyeyim. Benim iki buçuk yıl öncesinde sevdiğim biri vardı. Onunla tanıştıktan bir yıl sonra başka bir şehire taşınmak zorunda kaldık. Aklım biraz orada kalmıştı. Sonra aralıklarla böyle rüyalar görmeye başladım. Rüyamda ben o şehre tekrar gidip onu koşarak ve ağlayarak arıyordum herkese sorarak onun olduğu yeri öğrenip yanına gidiyordum ama yüzünü göremiyordum sonra uyanıyordum. Bir kaç kez böyle olduktan sonra iki kez rüyamda onun yüzünü gördüm ve konuştuk. En son rüyamda gördüğümde o benim şehrime gelip beni bulmuştu ve biz bir zaman sonra evlenmiştik ve erkek çocuğumuz olmuştu. İki kere aynı rüyayı gördüm. Tam aklımdan çıktığı zaman görüyorum ve etkisinden uzun bir süre çıkamıyorum. Biraz da olsa yardım ederseniz çok mutlu olurum.

Cevap

Merhabalar. Rüyada sevdiğini aramak hayırla tabir edilir. Çok yakın bir zamanda hayırlı bir birlikteliğe ve iş hayatında başarılara yorumlanır. Bazen de bu özlemeye ve hasret çekmeye yorumlanmıştır. En doğrusunu Allah bilir.

Sponsorlu Bağlantılar

Bir önceki yazımız olan Rüyada beyaz domuz görmek başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Etiket: rüyada sevdiğini aramak, rüyada sevdigini aramak ve bulmak, ruyada sevdigini aranak

İlgini Çekebilir

Rüyada beyaz domuz görmek

Sponsorlu Bağlantılar Rüyada beyaz domuz görmek Soru Hocam bir bayan rüya görmüş ve bana anlattı. …

Rüyada çuvala bulgur doldurmak

Sponsorlu Bağlantılar Rüyada çuvala bulgur doldurmak Cevap Hocam selamınaleyküm ablam beni bir odanın içerisinde, önümde …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.