Dini Soru / Yeni rüya kategorisi / Rüyada sevdiğini çıplak görmek

Rüyada sevdiğini çıplak görmek

Sponsorlu Bağlantılar

Rüyada sevdiğini çıplak görmek

Soru

Merhaba. Mesela biz bir kadın sevsek ve onu rüyada açık görmek günah mı? Bize bundan dolayı herhangi bir günah yazılır mı?

Cevap

Merhabalar kardeşim. İnsan gördüğü rüyalardan sorumlu değildir. Ama bilerek işlemiş olduğu günahlardan ve bilerek baktığı haram şeylerden sorumludur. Rüyada görülen şeylerden dolayı günah yazılmaz.

Sponsorlu Bağlantılar

Bir önceki yazımız olan Rüyada beyaz domuz görmek başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Etiket: rüyada sevgiliyi ciplak görmek, ruyada sevdigini ciplak gormek, rüyada sevdiğini çiplak görmek ne demek, rüyada sevgilini çiplak görmek, ruyada sevgiliyi cıplak gormek ne demek, ruyadasevgiliniciplak gurmek, rüyada sevgilisini çiplak görmek

İlgini Çekebilir

Rüyada beyaz domuz görmek

Sponsorlu Bağlantılar Rüyada beyaz domuz görmek Soru Hocam bir bayan rüya görmüş ve bana anlattı. …

Rüyada çuvala bulgur doldurmak

Sponsorlu Bağlantılar Rüyada çuvala bulgur doldurmak Cevap Hocam selamınaleyküm ablam beni bir odanın içerisinde, önümde …

4 Yorumlar

  1. Gerçek hayatta uzun senelerdir tanışıklığımız olan aşık olduğum bir kız var.Benim onu sevdiğimi henüz bilmiyor birkaç senedir hep hayat şartlar gereği uzak kaldık ama ona aşığım.
    Arada bir tüyama girer,kpnu hep farklı olur ama temelinde rüyamda onu gördüğümde yüzüne hasret ile bakarım hep.Onun beni sevdiğini bilmiyorum.
    En son rüyamda ; Kendisini bir spor yarışmasında gördüm.Yarışmayı bitirdikden sonra onun elinden tuttum ve soyunma odasına götürüken bir anda kızın göbeğinin biraz altından itibaren namahrem yeride dahil alt tarafında bişey olmadığını fark ettim çıplaktı,hemen kafamı başka yöne çevirip utandığımı hissettim.Soyunma odasında başka kızlarda vardı ama giyinklerdi gözüm ondan başkasını görmüyordu bu yüzden diyerlerininde çıplak olsalardı bile fark edemezdim.Gerçek gibiydi sanki.Sonra sahne değilti onunla konuşuyordum.(Gerçek hayatta yaşadığımız bazı sıkıntılardan) Konuştuk rüyada karşılık ve göz yaşı döktük karşılıklı ve sarıldık ağlıyorduk bağrımıza bastık birbirimizi uzun bimüddet bırakamadım sarılırken.Sonra onu eve bırakacağımı söyledim.Nedense bir servise bindik ve yanyana oturduk.O esnada benim ve onun ilk okuldan arkadaşı aynı zamanda kızın en yakın arkadaşı olan (gerçek hayattada öyleler) bir kızın arkamızda oturup ikimiz konuşurken bize gülümsediğini gördüm.Bize imrenirmiş gibi bakıyordu.Daha sonra sevdiğim kızın gideceği yere geldik sarıldım ve öptüm birbirimize aşk dolu gözlerle bakıyorduk ve indi brnde yoluma devam ederken biranda uyandım.

    • Bu tür rüyalar onu çok düşündüğünden ve özlediğinden dolayıdır. Son gördüğün rüya ise, Kötü günlerin geride kalacağına, rüyayı gören kişinin rahat ve güzel günlere kavuşacağına rivayet edilir. En doğrusunu ancak Allah bilir.

  2. Sevdiğim kızı çıplak gördüm rüyamda tabiri nedir?

  3. Karşı cinsle olan münasebetlerinde genellikle söylemek istediğini bir türlü ifade edemeyen, günlük hayatında çekingenlikleri yüzünden pek çok fırsatı kaçıran kimselerin gördükleri rüyalardan biridir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.