Dini Soru / Yeni rüya kategorisi / Rüyada sevdigini gormek ne demek

Rüyada sevdigini gormek ne demek

Sponsorlu Bağlantılar

Rüyada sevdigini gormek ne demek

Soru

Selamun aleykum hocam. Rüyamda sevdiğim çocuk, kardeşi ve ben aynı odadayız. Rüyamda da şu anki gibi kırgınım. Onun bir arkadaşı var o geliyor. Beni bir aralar rahatsız ediyordu. Bunlar kapışıyorlar biraz. Ben kardeşi çağırıyor onun yanına gidiyorum. O hiç gülmüyor hep mutsuz ama bende öyleyim. Arkamdan bana ismimle sesleniyor. Gerçekte hiç ismimi duymadım onun ağzından ama çok gerçekçiydi. Sonra içim cız ediyor ama kardeşinin yanına gidiyorum, sonra uyuyor. O sırada oda, oradaydı. Bir anda dışardaymışım kardeşini götürecekken onu da görmek bahanesiyle eve girecekmişim ama o sıra arkadaşımı görüyorum ben götürürüm diyor bende dikkat et diyorum. Çok sessiz ama dışarda ona bakınıyorum. Yorumlayabilir misiniz? uzun zamandır görüşmuyoruz, en son geçen hafta cuma günü bir kaç dakika gördüm. Beni özlediği manasına gelir mi?

Cevap

Aleykum selam kardeşim. Rüyanız hayırlıdır. Bu kimseyle görüşmüyor olmanızdan dolayı hayatınızda gerçekleşecek çok güzel ve sürpriz gelişmelere tabir edilir. Ancak birlikte olanlar için bu rüya olumlu manada tabir edilmez. En doğrusunu Allah bilir.

Sponsorlu Bağlantılar

Bir önceki yazımız olan Rüyada gökyüzünden gül yağması başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Etiket: Rüyada sevdiğini görmek

İlgini Çekebilir

Rüyada beyaz domuz görmek

Sponsorlu Bağlantılar Rüyada beyaz domuz görmek Soru Hocam bir bayan rüya görmüş ve bana anlattı. …

Surekli ayni ruyayi gormek ne demek

Sponsorlu Bağlantılar Surekli ayni ruyayi gormek ne demek Soru Hocam selamun aleykum. Ben sürekli eski …

2 Yorumlar

  1. Rüyamda sevdiğim kişi önümde oturuyodu sınıf gibi bir yerdeydik yanımda 3arkadaşım vardı(1erkek2kız) çekirdek çıkardılar çekirdek çitledik sonra sevdiğim kişi arkadına dönüp bir kağıt gösterdi ve erkek olan arkadaşıma bunun içinde ne yazıyor diye sordu ben görmeden nasıl bilsin dedim kağıdı açtığımda onun belirgin bir özelliğiyle ilgili yazılmış bir şiir herhangi bi arkadaşım yazmıştır diye düşündüm kağıdı istedi geri vermedim baya ısrar etti
    Sonra yerde kalemimi gördüm gayet sağlamdı onu yerden sevdiğim kişi aldı

  2. Rüyayı gören kişinin, aşk hayatında yaşanacak sürpriz bir gelişmeye ve yaşanacak olayların iki taraf için de çok güzel hatıralar yaratacağına delalet edilir. Aynı zamanda, beraberliği olanların beraberliğinin biteceğine ve sevgilisi olmayanların ise yeni bir sevgili bulacağına işaret edilir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.