Dini Soru / Yeni rüya kategorisi / Rüyada sevdiğini görmek ne demektir

Rüyada sevdiğini görmek ne demektir

Sponsorlu Bağlantılar

Rüyada sevdiğini görmek ne demektir

Soru

Selamun aleykum hocam. Öncelikle sizi çok seviyorum Allah için çok iyi birisiniz. Abim olmadığı halde abim gibi görüyorum sizi.

Rüyamda biz eski mahallemize arkadaşlarımla gitmişiz. O zaman sevdiğim çocuk benim ‘ismimi kalp onun ismini’ yazmış ve bunu görünce kalbim küt küt atıyor heyecanlanıyorum. Arkadaşım kalbi büyütüyoor kazıyor bir şeyle. Sonra sevdiğim elinde top sana atayım mı diyor ben korkmuş bir şekilde ona bakıyorum atmış gibi yapıyor ama atmıyor. Beni deniyor gibiydi. Sonra arkadaşlarımla orda çimenlik var oraya çıkarıyoruz, hepimizde bir taş üstüne oturuyorken o arkadaşım iki taşa otuşruyor ben neden öyle yaptın diyorum. Sabah namazı vaktinde gördüm. Sonra 2 taş üstüne oturan arkadaşım da o gün beni ve sevdiğimi ve arkadaşlarımı görmüş. Beni ve sevdiğimi önce aynı odadayken beni izlediğini sonra şakalaşıp gülüşüyorken görmüş. Arkadaşım aranıza biri gelecek ya aranızı yapacak yada bozulacak ama düzelecek öyle hissediyorum dedi. Siz ne düşünüyorsunuz Selim abi?

Cevap

Aleykum selam değerli kardeşim. Uğrunda beni sevdiğin Allah da seni sevsin. Rüyan hayırlıdır inşaallah. Bu rüyan sıkıntılardan kurtulmaya, ferahlamaya işaret eder.
Ayrıca sevgiliyi görmeye göre de yorumlanır. Rüyada görülen sevgilinin çehresi gülüyor ise bu rüya sevinçli ve müjdeli bir haberdir. Sevgilinin yüzü asıksa kötü bir haber alınacağına delalet olabilmektedir. Rüyada bekâr bir kişi bir sevgilisi olduğunu görse yakın zamanda evlenir. Bazende bu rüya çok hayırlı bir evliliğe işarettir. En doğrusunu Allah bilir.

Sponsorlu Bağlantılar

Bir önceki yazımız olan İstihare namazı hakkında bilgiler başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

İlgini Çekebilir

Rüyada beyaz domuz görmek

Sponsorlu Bağlantılar Rüyada beyaz domuz görmek Soru Hocam bir bayan rüya görmüş ve bana anlattı. …

Rüyada çuvala bulgur doldurmak

Sponsorlu Bağlantılar Rüyada çuvala bulgur doldurmak Cevap Hocam selamınaleyküm ablam beni bir odanın içerisinde, önümde …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.