Dini Soru / Yeni rüya kategorisi / Rüyada sevdiğinin ailesini görmek

Rüyada sevdiğinin ailesini görmek

Sponsorlu Bağlantılar

Rüyada sevdiğinin ailesini görmek

Soru

Sevdiğim kişi ve ailesini rüyada görmek

Rüyamda çocukluğumun geçtiği evde anne ve babası ve benim ailem var. Onun anne ve babası bize ziyarete gelmişler bazı ikramlarda bulunuyoruz ama baklavayı annesi beğendiğini söylüyor, ancak evimiz o kadar dağınık ki misafir ağırlanacak gibi değil. Müsaade istiyorlar kalmak için kalkıp giderlerken babasının ayağının çıplak olduğunu annesinin ayağında kışlık ayakkabı olduğunu farkediyorum. Evden çıkıyorlar, camdan gidişlerine bakarken annesinin ayaklarındaki ayakkabıyla su birikintisi içindeki kamış (sazlık)ların arasından kaybolduğunu görüyorum Su çok berrak değil ama çamurda diyemem normal yollardaki su birikintisinden biraz büyük. Yalnız annesindeki ifade tebessümdü
gibi bir rüya gördüm hayrolsun.

Cevap

Selamun aleykum kardeşim. Rüyanız genel anlamıyla hayırlı bir rüyadır. Hayatınızda yaşanacak ani gelişmelere ve karşı taraftan size olacak bazı müdahalelere tabir edilir. Bazende bu rüya karşı tarafın ailesinden işiteceğiniz hoş olmayacak sözlere de yorumlanmıştır. En doğrusunu Allah bilir.

Sponsorlu Bağlantılar

Bir önceki yazımız olan Rüyada gökyüzünden gül yağması başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Etiket: rüyada sevgilinin ailesini görmek, Rüyada sevdiginın ailesini görmek, rüyada sevdiğin kişinin ailesini görmek, rüyada sevdiğin erkeğin ailesini görmek, ruyada sevdigin kizin ailesini gormek, rüyada sevdiğinin annesini görmek, rüyada sevdiğin insanın ailesini görmek

İlgini Çekebilir

Rüyada beyaz domuz görmek

Sponsorlu Bağlantılar Rüyada beyaz domuz görmek Soru Hocam bir bayan rüya görmüş ve bana anlattı. …

Surekli ayni ruyayi gormek ne demek

Sponsorlu Bağlantılar Surekli ayni ruyayi gormek ne demek Soru Hocam selamun aleykum. Ben sürekli eski …

6 Yorumlar

  1. Merhab ruyamda sevdigim çocuğun anasini ve aneanesini gordum bir tarlada sandalyede otryodum sonra anesi ve aneanesi geldi anesi bana soyle söyledi benim çocuklarım çok hasta o yuzdende anem uzlyo dyodu aneaneside hiç konusmyodu bizi dinlyodu.ruyami merak etim cevaplarsaniz sevinirim

  2. Merhaba Rüyada sevgilinin annesi ile anneannesini bu şekilde görmek, bir konu hakkında verilecek olan sözü göstermektedir. Sizin tarafınızdan birisine verilecek olan bu söz, manevi anlamda bağlayıcılığa sahip olmasına yorumlanır.

  3. Ben rüyamda sevdiğim kişinin ailesi ile bizim eve misafir geldiğini ve annelerimizin arkadaş olduğunu gördüm erkek kardeşinin elinde oje vardi sevdiğim kişi ise camdan bakiyordu babasinin yüzünü tam göremedim lütfen cevaplar misiniz ???

    • Bu rüya ilişkilerdeki sorunların araya girecek insanlar sayesinde çözüleceğini, ev kurmaya niyetlenen, evlilik için hazırlık yapan kimselerin de ailelerinden gelen destek sayesinde maddi imkanlarını çok fazla zorlamadan düzenlerini kuracaklarına alamet eder.

  4. Merhaba bugün ruyamda sevdiğim adamın ailesini gördü m ama bu sevdiğim adamdan ayrıyım şaunlık ama rüyamda onun la evli ve çocuğumuzun olduğunu gördüm ve ailesinin bana bagĺılıgı gözlerimin önümden girmiyo ayrıyız ama hala rüyaları ma giriyor acaba bu neyin belirtisi olabilir.

    • Merhaba. Kişi, içinde ukde kalmış şeylerden ve kendisini rahatsız eden sıkıntılardan kurtulup rahat bir nefes alacak, işlerinde başarılı bir döneme girecek, planladığı şeyleri yoluna çıkacak bazı engellemelere rağmen gerçekleştirecek, gelen bütün fırsatları en iyi şekilde kullanacak ve huzursuzluk yaratan bir durumu ortadan kaldıracak demektir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.