Dini Soru / Yeni rüya kategorisi / Rüyada sevdiğinin eve geldiğini görmek

Rüyada sevdiğinin eve geldiğini görmek

Sponsorlu Bağlantılar

Rüyada sevdiğinin eve geldiğini görmek

Soru

Rüyamda sevdiğim bizim evdeydi bizde kalacaktı tutturdu senin yatağında yatacağım diye ablamla halamın kızı da vardı ben halamın kızının yanına yattım sevdiğimde benim yatağıma ama halamın kızıyla sevdiğim uyumuyordu. Sonra ben mutfağa gittim sevdiğim kapının arkasındaydı birden çık ve sarıldık birbirimize çok güzel bir rüyaydı gerçek zannettim ama uyandığımda rüyaymış aynı gerçek gibiydi bu nedir ?

Cevap

Merhaba kardeşim. Bu rüya sevmeye özlemeye yorumlanır. Genellikle sevdiği kimseyi düşünmekten dolayı etkisinde kalmaktan dolayı bu tür rüyalar görülebilir. En doğrusunu Allah bilir.

Sponsorlu Bağlantılar

Bir önceki yazımız olan İstihare namazı hakkında bilgiler başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Etiket: rüyada sevdiğinin evine geldiğini görmek, rüyada sevgilinin evine geldiğini görmek, ruyada sevdiginin eve gelmesi, ruyada sevgilinin eve geldigini gormek, rüyada sevgilinin bizim eve gelmesi, ruyada sevgilimin evime geldigini gormek, rüyada sevgilimin evime gelmesi

İlgini Çekebilir

Rüyada beyaz domuz görmek

Sponsorlu Bağlantılar Rüyada beyaz domuz görmek Soru Hocam bir bayan rüya görmüş ve bana anlattı. …

Rüyada çuvala bulgur doldurmak

Sponsorlu Bağlantılar Rüyada çuvala bulgur doldurmak Cevap Hocam selamınaleyküm ablam beni bir odanın içerisinde, önümde …

4 Yorumlar

  1. Ben ruyamda sevgilimi gordum ve uc cesit tatli veriyordum ona biri siyah biri beyaz diyeri siyah beyazdi ama siyahi yiyordu ne demek ?

    • Rüyada sevgiliye tatlı ikram etmek, gerginlik ya da tartışma yaratacak bir konuda taraflara tatlı sözler ederek arada uzlaşmayı sağlamaya ya da doğrudan rüya sahibini ilgilendiren ve üzerinde anlaşmazlık yaratan bir konuda karşı tarafı ikna etmeyi başarmaya yorulur.

  2. Ümmü gülsümm

    Benim sevgilim var ve benm onunla konuşmamı istemiyor ailem oysaki Bn çocuğu çok seviyorum rüyamda çocuğun benm evime geldiğini gördüm evde sadece babaannem ve Bn vardım babaannem sevdiğimin beni öptüğünü görünce dediki ay oğlum bir kaç gün sonra kızın annesi gelecek sende gel onunla konuş dedi bu neye yorulurr?Bn onu hiç bir şeye değişmeyecek kadar çok seviyorumm

    • Güzel sözler işitmeye ve güzel haberler almaya yorulur. Rüya sahibine gelecek olan bir hayır olacağına işaret eder. Bu kişi ileride çok güzel bir aile hayatı yaşayacaktır manasındadır.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.