Dini Soru / Yeni rüya kategorisi / Rüyada şeytana benzer birini görmek

Rüyada şeytana benzer birini görmek

Sponsorlu Bağlantılar

Rüyada şeytana benzer birini görmek

Soru

Merhaba,
ben rüyamda bana zarar vermek isteyen küçük çocuk görüyorum ilk rüyamda şeytani bakışlı küçük bir erkek çocuğu kucağımda ve inmiyor etrafıma sataşıyor ve hızlıca kucağımdan atıyorum bana öfke ile ölene kadar bırakılmayacağım seni diye bağırıyor.

İkinci rüyamda yine küçük bir kız çocuğu ona yardım etmeye çalışıyorum fakat elime kızgın ateş bastırıyor ve canımı çok yakıyor kaçıyorum kendisinden fakat peşimden gelerek en kalabalık ortamlarda beni buluyor ve yanıma oturuyor elinde torna vida yine şeytani bir yüz ifadesi ile vücuduma sokmaya çalışıp zarar vermek istiyor ve ben sonunda öfkelenip kurtulamayacağımı da anlayıp kafasını koparıyorum bu rüyalarım çok sıklaştı yardımcı olursanız sevinirim.

Cevap

Merhaba. Uyurken Abdest Alip 7 Kere Ayet El Kursi Okuyunuz. Yastik Altina Veya Ustune Arapca Yazili Ayet El Kursi Asmanizi Oneriyorum. Kisa Zamanda Kurtulacaksiniz ALLAH’ın İzniyle. GECMIS OLSUN.

Sponsorlu Bağlantılar

Bir önceki yazımız olan Rüyada beyaz domuz görmek başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Etiket: rüyada şeytan

İlgini Çekebilir

Rüyada beyaz domuz görmek

Sponsorlu Bağlantılar Rüyada beyaz domuz görmek Soru Hocam bir bayan rüya görmüş ve bana anlattı. …

Rüyada çuvala bulgur doldurmak

Sponsorlu Bağlantılar Rüyada çuvala bulgur doldurmak Cevap Hocam selamınaleyküm ablam beni bir odanın içerisinde, önümde …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.