Dini Soru / Yeni rüya kategorisi / Rüyada şeytanla konuşmak

Rüyada şeytanla konuşmak

Sponsorlu Bağlantılar

Rüyada şeytanla konuşmak

Soru

Öncelikle merhaba ben bir rüya gördüm ve anlam veremedim.

Rüyamda her yer siyahtı önünde bir masa vardı karşımda da siyaha bürünmüş biri onla sohbet ediyorduk ona kim olduğunu sorduğumda bana kendisini şeytan olarak tanıttı ama ben tepki vermedim nyse deyip sohbete devam etmiştim ve baya bi eğlenip kahkaha atıyordu o sırada uyandım.

Bunlar ilk değil rüyamda cinleride gördüm evdeydiler her yerde ufak boyları vardı onları bi odaya kappatım kapıyı kapattı dua okumak istedim ama okuyamıyodum anneme anne dua oku dediğimde annem sadece allahım bizi koru diyordu benden güçlüleri ve kapı açdılar evde geziniyolardı ben en sonunda ayetel kürsü okuyorum ki bi anda saçlarını ateşe verdiler sizce bunun anlamı nedir ?

Cevap

Merhabalar. Rüyasında şeytanla konuştuğunu gören kişi ona karşı dürüst olmayan, doğru söylemeyen, düşman olup dost görünen biriyle karşılaşacaktır. Cinlerin bu şekilde görülmesi ise size zarar vermek isteyen birisinin şerrinden Allah’ın izniyle korunmak anlamında yorumlanır. En doğrusunu Allah bilir.

Sponsorlu Bağlantılar

Bir önceki yazımız olan Rüyada beyaz domuz görmek başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

İlgini Çekebilir

Rüyada beyaz domuz görmek

Sponsorlu Bağlantılar Rüyada beyaz domuz görmek Soru Hocam bir bayan rüya görmüş ve bana anlattı. …

Rüyada çuvala bulgur doldurmak

Sponsorlu Bağlantılar Rüyada çuvala bulgur doldurmak Cevap Hocam selamınaleyküm ablam beni bir odanın içerisinde, önümde …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.