Dini Soru / Yeni rüya kategorisi / Rüyada suda boğulmak ne anlama gelir

Rüyada suda boğulmak ne anlama gelir

Sponsorlu Bağlantılar

Rüyada suda boğulmak ne anlama gelir

Soru

Selamun aleykum. Ben sekiz yıllık evliyim. 7 ve 4 yaşlarında iki oğlum var. İlk oğlum doğduğundan bu yana aralıklarla oğlumu farklı rüyalarda ama hep suda boğulacakken kurtardığımı görüyordum. İkinci oğlum doğdu bu rüyalarımda ikisini de suda boğulmaktan kurtarırken görmeye başladım. Hep kurtarmayı başarıyorum sadece bir kaç kez küçük oğlumu kurtaramadığım oldu. Başlarda umursamadım ancak sürekli olunca bilir kişiye danışma gereği duydum. Tahminimce yirmi kere falan görmüşümdür. Bir anlamı var mıdır acaba?

Cevap

Aleykum selam. Rüyanız sizinle ilgilidir çocuklarınızla ilgili değildir. Birincisi bu rüyaların psikolojik yorumu vardır bu, hayat karmaşası ve mücadelesi içerisinde çokça sıkıldığına yorumlanmıştır. Ayrıca bu rüyalarınızın genel bir tabiri de şöyle yapılır boğulmak üzere olan birini kurtarmak, istediği halde gerçekleşmeyen arzularının gerçekleşmesine ve iş hayatında hayırlı, kazançlı günler beklediğine işarettir. Rüyalarınızdan dolayı endişelenecek bir durum yoktur Allah’ın izniyle. Elbette her zaman en doğrusunu Allah bilir, biz yanılabiliriz.

Sponsorlu Bağlantılar

Bir önceki yazımız olan Rüyada beyaz domuz görmek başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

İlgini Çekebilir

Rüyada beyaz domuz görmek

Sponsorlu Bağlantılar Rüyada beyaz domuz görmek Soru Hocam bir bayan rüya görmüş ve bana anlattı. …

Rüyada çuvala bulgur doldurmak

Sponsorlu Bağlantılar Rüyada çuvala bulgur doldurmak Cevap Hocam selamınaleyküm ablam beni bir odanın içerisinde, önümde …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.