Dini Soru / Yeni rüya kategorisi / Rüyada sürekli birini görmek

Rüyada sürekli birini görmek

Sponsorlu Bağlantılar

Rüyada sürekli birini görmek

Soru

Merhaba hocam ben 19 yaşında üniversite öğrencisiyim tek hep dua ettim rabbime karşıma hayırlı birini çıkarsın diye sınıfımızda ara sıra konuştuğumuz bir kız arkadaşım vardı kapalı çok iyi kalpli dinine düşkün biriydi aşık olmadığım halde ona çıkma teklif ettim kabul etmedi ama sürekli rüyalarıma giriyor rüyalarımda evimize gelip annemle ablamla muhabbet ediyor hatta bir sefer ailesiyle beraber evimize gelmiş ve yemek yiyorlardı,Ben artık bu rüyaların bana bir ilahi mesaj olduğunu düşünüyorum yani bu kızın benim için hayırlısı olduğunu çıkara bilirmiyim gördüğüm rüyalardan? Kafam çok karışık cevaplarsanız çok sevinirim.

Cevap

Merhaba kardeşim. Bu gördüğün rüyalardan bu kızın senin için hayırlı olduğu anlamını çıkaramazsın. Ancak dini ve ahlaki açıdan evlilik için ehil kimseler bir araştırma yapabilir ve ona göre bir karar verilmelidir. Bu tarz rüyalar genellikle insanın bilinçaltına yerleşen düşüncelerden dolayı görülebilir.

Sponsorlu Bağlantılar

Bir önceki yazımız olan Rüyada beyaz domuz görmek başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

İlgini Çekebilir

Rüyada beyaz domuz görmek

Sponsorlu Bağlantılar Rüyada beyaz domuz görmek Soru Hocam bir bayan rüya görmüş ve bana anlattı. …

Rüyada çuvala bulgur doldurmak

Sponsorlu Bağlantılar Rüyada çuvala bulgur doldurmak Cevap Hocam selamınaleyküm ablam beni bir odanın içerisinde, önümde …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.