Dini Soru / Yeni rüya kategorisi / Rüyada tanımadığı insanlar görmek

Rüyada tanımadığı insanlar görmek

Sponsorlu Bağlantılar

Rüyada tanımadığı insanlar görmek

Soru

Selamüm aleyküm ben rüyamda uzak doğulu tek kızı olan bir ailenin evinde misafir kalıyorum. Anne misafir kalmamdan pek memnun değil gibi görünüyor. Ben yemek yerken o suratı asık bir şekilde oturuyor. Daha sonra aynı rüya başka bir sahnede kendimi küçük bir uçakta seyahat ederken görüyorum. Sonra uçakta tesadüfen evinde kaldığım anne ve babayı görüyorum. İkisi de yaşlanmış. Anladığım kadarıyla aradan 5-6 sene geçmiş. Başka bir ülkeden kendi ülkelerine geri dönüyorlar. Rüyamda yine sahne değişiyor ve kendimi uçaktan inmiş havaalanı kontrolünden geçerken görüyorum. O sırada ailenin kızını da görüyorum. Uçakta görmemiştim ama oda oradaymış. Kontrolü yapan görevli işlemleri yaptıktan sonra bana istediklerimi yaptığını kız arkadaşımla benim için özel odayı hazırladığını söylüyor. Ben şaşırıyorum ve ne kız arkadaşım olduğunu ne de kimseye aşık filan olmadığımı ve olmayacağımı, kimsenin de bana aşık olmayacağını söylüyorum. En son yine o odaya gidiyorum oda romantik bir yemek için hazırlanmış. benim ardımdan kız da odaya giriyor o da benim kadar şaşkın görünüyor. Son olarak haberim olmasa da meğer bütün olayları ben ayarlamışım. Kızın ailesini takip edip aynı uçağa binmiş görevliden daha önce yardım isteyip odayı hazırlamasını ve kızı da o odaya getirmesini söylemişim. Nedense bu yaptıklarımdan da hiç haberim yoktu. Bu rüyadan şafak vaktinden 1 -2 saat önce uyandım ve paralel bir hayat yaşamış gibi hissediyordum. Bunların ne demek olabileceğini soracaktım.

Cevap

Aleykum selam kardeşim. Rüyanız inşaallah çok hayırlıdır Allah mübarek eylesin. Sizin bu şekilde tanımadığınız insanlar görmeniz hayatınızda açılacak olan yeni kapılara ve dostluklara yorumlanmıştır. Maddi ve manevi anlamda huzur bulacağınız ortamlara ve seveceğiniz insanların hayatınıza gireceği anlamındadır. Allah’a emanet olun.

Sponsorlu Bağlantılar

Bir önceki yazımız olan Rüyada beyaz domuz görmek başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

İlgini Çekebilir

Rüyada beyaz domuz görmek

Sponsorlu Bağlantılar Rüyada beyaz domuz görmek Soru Hocam bir bayan rüya görmüş ve bana anlattı. …

Rüyada çuvala bulgur doldurmak

Sponsorlu Bağlantılar Rüyada çuvala bulgur doldurmak Cevap Hocam selamınaleyküm ablam beni bir odanın içerisinde, önümde …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.