Dini Soru / Ana kategori / Rüyada terkedilmiş eve girmek

Rüyada terkedilmiş eve girmek

Sponsorlu Bağlantılar

Soru

Selamın aleyküm hocam rüyamda dört beş kişi (tanımıyorum) bir eve giriyoruz terkedilmiş odaları gezerken bi erkek beni kolumdan çekip duvarin dibine itiyo daha sonra beni dudağımdan öpüyo birden etraf kararıyo etraf aydınlanınca ben bi odada oluyorum odadan çıkip bu kişiyi ararken amcamın kızını görüyorum başka bi odaya girerken beyaz sakallı yaşlı bi amca odun kesiyo daha sonra o evden çıkıp okuluma gidiyorum okulda bi öğretmenimle bi tanıdığımi görüyorum onlara selam veriyorum ama bana bakmıyolar daha sonrada uyaniyorum.

__

Selamın aleyküm hocam rüyamda 4 5 kişi terkedilmis bir eve giriyoruz odaları gezerken bi oğlan beni kolumdan çekip duvarin dibine çekiyo ve öpüyo daha sonra her taraf simsiyah oluyo etraf aydınlaninca ben o kişiyi aramaya başlıyorum odaları gezerken amcamin kızını görüyorum başka bi odaya girdiğimde ise beyaz sakallı yaşlı bi adamı odun keserken görüyorum.

Cevap

Aleykum selam Dilara. Haddini ve ölçüsünü bilmeyen biriyle ağız dalaşı yapılacak olunduğuna ve kişinin çevresindeki bu tip insanlara karşı tavır değişikliğine gideceğine tabir edilir. Rüya sahibini kirli işlere bulaştırmak isteyen art niyetli kimselerin amaçlarına ulaşamayacaklarını, kişinin kalbinin temizliği ve inancının gücüyle asla haram lokma yemediği gibi, kötülükten de uzak duracağını bildirir.

Sponsorlu Bağlantılar

Bir önceki yazımız olan Rüyada köprü üzerinde olmak başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Etiket: kahr

İlgini Çekebilir

Rüyada kırmızı ve mavi elbise görmek

Sponsorlu Bağlantılar Soru Rüyamda evin önünde oturuyorum. Komşumuzun sevdiğimin evinin oldugunu sonradan fark ediyorum. Evler …

Rüyaların gerçek hayata etkisi

Sponsorlu Bağlantılar Soru Selamun aleykum, İlgi gördüğüm ve ilgilendiğim bir adamı rüyalarımda gördüğüm günler, mutlaka …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.