Dini Soru / Yeni rüya kategorisi / Rüyada torba içinde ceset görmek

Rüyada torba içinde ceset görmek

Sponsorlu Bağlantılar

Rüyada torba içinde ceset görmek

Soru

Rüyamda büyük bir kargaşa vardı evimin arkasında apartman olduğu halde orası dik bir tepe ve akın akın insanlar o tepeden bizim evimizin arka bahçesine iniyolardı daha sonra binanın ön bahçe demirlerine yan yana iki torba asılmıştı içine baktığımda yüzleri tanınmaz halde kanlı kanlı iki ceset vardı bu rüyayı yorumlar mısınız lütfen.

Cevap

Selamun aleykum. Rüyada görülen torba içerisindeki cesetler ve karışıklık sıkıntıya ve uzaktan alacağınız kötü habere yorumlanmıştır. Cesetlerin torba içerisinde görülmezi ve cesetlerin durumunun kötü olması bir tanıdığınızın ölümüne veya uzaktan gelecek olan bir kişiden alacağınız kötü habere yorumlanmıştır. Ancak şunu unutmayın rüya ile amel edilmez ve rüyaların yorumları kesinlik taşımaz. Hayra vesile olması için dua etmelisiniz. Allah’a emanet olunuz.

Sponsorlu Bağlantılar

Bir önceki yazımız olan Rüyada beyaz domuz görmek başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Etiket: ruyada torbada ceset gormek, rüyada ceset torbası görmek, ruyada posette ceset görmek, rüyada çuvalda ceset görmek, beyaz ceset torbası rüyada, rüyada ceset torbası içinde ölü görmek, rüyada ceset torbasında

İlgini Çekebilir

Rüyada beyaz domuz görmek

Sponsorlu Bağlantılar Rüyada beyaz domuz görmek Soru Hocam bir bayan rüya görmüş ve bana anlattı. …

Surekli ayni ruyayi gormek ne demek

Sponsorlu Bağlantılar Surekli ayni ruyayi gormek ne demek Soru Hocam selamun aleykum. Ben sürekli eski …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.