Dini Soru / Yeni rüya kategorisi / Rüyada trafik kazası olduğunu görmek

Rüyada trafik kazası olduğunu görmek

Sponsorlu Bağlantılar

Rüyada trafik kazası olduğunu görmek

Soru

Rüyamda bizim mahallede bir trafik kazası oluyor yardıma yetişiyorum yaralılara yardım ediyorum babamda benimle aynı rüyayı aynı akşam görüyor oda yardıma koşuyor ama önüne büyük bir köpek çıkıyor ve yetişemiyor ama köpek zarar vermiyor.

Cevap

Merhaba. Rüyanız yardım sever olmanıza ve çevrenizdeki olaylara kayıtsız kalmadığınıza işaret eder. Bu yardımları yakın dostlara ve uzak kimselere de etmeye işarettir. Aynı rüyayı iki kişinin görmesi sık sık yaşanan durumlardandır. Bunun özel bir anlamı yoktur.

Sponsorlu Bağlantılar

Bir önceki yazımız olan İstihare namazı hakkında bilgiler başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Etiket: rüyada trafik

İlgini Çekebilir

Rüyada beyaz domuz görmek

Sponsorlu Bağlantılar Rüyada beyaz domuz görmek Soru Hocam bir bayan rüya görmüş ve bana anlattı. …

Rüyada çuvala bulgur doldurmak

Sponsorlu Bağlantılar Rüyada çuvala bulgur doldurmak Cevap Hocam selamınaleyküm ablam beni bir odanın içerisinde, önümde …

2 Yorumlar

  1. Merhaba, öncelikle rüyamı anlatmadan önce ufak bir şey söylemek istiyorum. Benim erkek kardeşim 3.5 sene önce gerçirdiği bir kazadan beri felçli ve tekerlekli sandalye kullanıyor. Rüyamda sık sık onu görüyorum kimi zaman yürürken kimi zaman kötü bir halde. Bugünkü rüyamda ben gece benzin istasyonunun marketinden kendime abur cubur almışım, orada da dayımla karşılaşmışım birlikte bizim eve yürüyoruz. Yürürken yolun karşı kısmında kardeşimi görüyorum tekerlekli sandalye ile yoldan aşağı hızla gidiyor. Önüme de karşı taraftan bir parça fırlıyor. Kardeşimin tekerlekli sandalyesine ait bir parça. Çok geçmeden kardeşim sandalyenin kontrolünü kaybediyor ve ters istikametten gelen bir araba da ona çarpıyor. Kardeşimin sandalyesi devriliyor. Ağlayarak hemen yanına koşup onu kucağıma alıyorum. Rüyada görünürde ciddi bir yarası yok. Kucağıma alıp iyi misin diye soruyorum. Sadece o değil bak diyor ve elini gösteriyor, parmaklarından birinin ucu eğri, kırılmış. Tam o sırada uyanıyorum. Bu rüyamı yorumlayabilirseniz çok memnun olurum.

  2. Merhaba. Allah şifalar versin. Bu rüya onu düşünüp üzülmekten veya bazı olayların etkisini üzerinden atamamaktan dolayı görülebilir. Ayrıca kardeşini çok sevmeye ve onun her haline sabredip şükür etmeye de tabir edilir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.