Dini Soru / Yeni rüya kategorisi / Rüyada tren görmek neye işarettir

Rüyada tren görmek neye işarettir

Sponsorlu Bağlantılar

Rüyada tren görmek neye işarettir

Soru

Hocam Selamun Aleyküm hayirli geceler ben 16 yasinda bir erkegim rüyamda anneannemin evinin orda gece saat 4 5 gibi bi tren yolu vardı(normalde tren yolunun olduğu yerde bir apartman var ama bu apartman 2 3 yıl önce inşa edilmişti yani apartmanın olmadığı halinde gördüm ayrıca TREN YOLU GERÇEKTE YOK ORADA ama rüyamda vardı ve apartman olan yerde hemde) ve ben raylara oyuncak düşürmustum sonra o oyuncağı aldım ama raylardaydim ve tren geliyordu olecektim sonra tren durdu 2 3 tren rayı döşeyen mi tam bilmiyorum tren işleriyle ugrasan işçi vardı 1 tanesi beni tuttu çıkardı onla sarıldik birbirimize sonra bizim şu an oturduğumuz apartmanın Bodrum un da bi tren yolu inşaatı vardı elimde yine o oyuncak vardı sonra onla birbimize yine sarıldik tuhaf bir rüyaydi anlamı nedir acaba kusura bakmayın bu arada çok uzun yazdım Özür dilerim ama lütfen cevaplayin.

Cevap

Aleykum selam kardeşim Rüyada, gerçekte olan bazı şeylerin olmaması gibi şeylerin olması normaldir. Trenin görülmesi çoğunlukla ve hemen hemen bütün rüya tabircileri tarafından hayırla tabir edilir. Genel olarak kişinin inancının tam olmasına amel defterinin iyi olmasına ve ahrette rahat ve mutlu bir yaşam süreceğine işarettir. Tren görmek yine kişinin dünya hayatını rahat bir şekilde yaşayacağına bu şekilde mutlu ve huzurlu bir yaşantısının olacağına işarettir. Ayrıca rüya sahibinin, gireceği birden fazla işten ötürü birçok fırsat yakalayacağına, maddi ve manevi açıdan çok iyi bir duruma gelineceğine yorumlanır. En doğrusunu Allah bilir.

Sponsorlu Bağlantılar

Bir önceki yazımız olan İstihare namazı hakkında bilgiler başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Etiket: rüyada tren görmek neye işarettir

İlgini Çekebilir

Rüyada beyaz domuz görmek

Sponsorlu Bağlantılar Rüyada beyaz domuz görmek Soru Hocam bir bayan rüya görmüş ve bana anlattı. …

Rüyada çuvala bulgur doldurmak

Sponsorlu Bağlantılar Rüyada çuvala bulgur doldurmak Cevap Hocam selamınaleyküm ablam beni bir odanın içerisinde, önümde …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.