Dini Soru / Yeni rüya kategorisi / Rüyada uçak düşmesi görmek

Rüyada uçak düşmesi görmek

Sponsorlu Bağlantılar

Rüyada uçak düşmesi görmek

Soru

Rüyamda uçak havada düşmeye başladı bir şeylere çarptı havada hızı azaldı dedim. Sonra denize düştü parçalandı içinden insanlar hareket ediyordu. Kimse ölmemiş bari iyi diye sevindim. Sonra uçağın bazı parçaları bizim yurda çarpmış hasar vardı sonra görevliler gelip suç sizde buraya yurt yapmışlar dedi eşyalarımız yurtta hep dağılmıştı sonra uyandım. Bunu yorumlar mısınız?

Cevap

Selamun aleykum. Rüyada uçak görmek ile uçağın düşmesini görme tabiri aynıdır. Bu genellikle çok zor ve ulaşılmaz hedefler edinmeye yorumlanır. Bu hedeflerin yüzünden yorulduğunuz anlamına da gelir. En doğrusunu elbette Allah bilir.

Sponsorlu Bağlantılar

Bir önceki yazımız olan Rüyada beyaz domuz görmek başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

İlgini Çekebilir

Rüyada beyaz domuz görmek

Sponsorlu Bağlantılar Rüyada beyaz domuz görmek Soru Hocam bir bayan rüya görmüş ve bana anlattı. …

Rüyada çuvala bulgur doldurmak

Sponsorlu Bağlantılar Rüyada çuvala bulgur doldurmak Cevap Hocam selamınaleyküm ablam beni bir odanın içerisinde, önümde …

2 Yorumlar

  1. Merhaba sözlüm rüyasında kendi annesi beni ve benim annemle oturduğumuzu konuştuğumuzu sonra onlarin yanında ayrıldığımız ve benim facebok hesabımdan başkası ile konuşup onu aldattığımı görmüş. Bu kim diye sorduğunda sanane diye kavga çıkardıgimi görmüş ne anlama gelir acaba

  2. Merhaba. Eğer gerçekte öyle bir durum varsa bu rüya sorunların yaşanacağına alamettir. Eğer öyle bir durum yoksa da aradaki muhabbetin artması anlamındadır.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.