Dini Soru / Yeni rüya kategorisi / Rüyada uçakla yolculuk

Rüyada uçakla yolculuk

Sponsorlu Bağlantılar

Rüyada uçakla yolculuk

Soru

Selamın aleyküm. Rüyamı yorumlar mısınız.

Uçaklar ve bomba paniği

Daha önce tatil yaptığım ve yakınında havaalanı olmadığını bildiğim bir yerde eğitimim için gitmeyi düşündüğüm ülkeye gitmek üzere, uçuşa geç kalma endişesiyle yola çıkıyordum. Ancak bir kaç deniz uçağı ve bir kaç uçağın, araç yolu üzerinde konumlandığını, uçağa erkek kardeşimle oradan bineceğimizi uçakları görünce öğrendim ve bineceğiniz deniz uçağı için sıraya girerek beklemeye başladık. Bir süre sonra, uçak kalkmayınca, babam geldi (sanıyorum o Sırada uçak boş şekilde hareket etti bikaç metre) daha sonra ani bi şekilde,arabalar birbirinin önüne geçmeye başladı uçağa daha önce binenilmek için,tabii babam da (bu Sırada ben de babamın yanındaydım) bu şekilde,bu bi süre devam etti ve en sonunda farklı bi şehirde bulduk kendimizi,burası 4.5 yıl önce oturduğumuz semtti. Ve o sırada,orada bomba olabileceğini o yüzden bunu yaptıklarını anlayıp babama da durumu anlatmaya ve ordan kaçmaya çalıştım. Ancak o Sırada telefonum Çaldığı için uyandım. Rüyamı yorumlarsanız çok sevinirim. Teşekkürler.

Cevap

Aleykum selam kardeşim. Uçak görmek, uçağa binmek veya bir çok uçak görmek aynı manada yorumlanır. Uçak çoğunlukla insanın önüne çıkan fırsatlardır. İnsanın hayatında meydana gelecek güzel gelişmelere ve güzel başlangıçlara yorumlanır. En doğrusunu Allah bilir.

Sponsorlu Bağlantılar

Bir önceki yazımız olan Rüyada beyaz domuz görmek başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Etiket: Rüyada uçağa binmek

İlgini Çekebilir

Rüyada beyaz domuz görmek

Sponsorlu Bağlantılar Rüyada beyaz domuz görmek Soru Hocam bir bayan rüya görmüş ve bana anlattı. …

Rüyada çuvala bulgur doldurmak

Sponsorlu Bağlantılar Rüyada çuvala bulgur doldurmak Cevap Hocam selamınaleyküm ablam beni bir odanın içerisinde, önümde …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.