Dini Soru / Yeni rüya kategorisi / Rüyada yaratık tarafından kovalanmak

Rüyada yaratık tarafından kovalanmak

Sponsorlu Bağlantılar

Rüyada yaratık tarafından kovalanmak

Soru

Rüyamda bir sınıf ortamındayız ama bu sınıf sanki bir vapur ya da trenin içindeymiş gibi. Sınıfta 5 kişi bir grup bir köşede oturuyoruz birşeyler yapıyoruz. Sonrasında içimizden birisinin gizlice ve hızlıca bu tren ya da vapurun üstüne çıkıp orada bir kabloyu kopardığını görüyorum ve buni sadece ben görüyorum orada. Sonrasında garip bir hal aliyor rüya bu kabloyu koparan kişi yüzü değişmeye başlıyor garip bir yaratık ya da canavara dönüşüyor. Bu canavarı sadece ben görebiliyorum etraftaki kimse göremiyor. Benim onu farkettiğimi anlayınca kimseye farkettirmeden beni yakalamaya çalışıyor ama ben kaçıyorum ve başka birisini yakalayıp kaçırıyor sonra bende hemen onun peşine düşüyorum ve benden kaçmaya başlıyor. Kaçarken nemli deniz toprağının olduğu bir yerde etrafta ağaçların olduğu bir yerde kaçırdığı kişiyi düşürdüğünü görüyorum. O yaratık kaçıp gözden kayboluyor. Sonrasında toprağın üstünde sanki boncukmuş gibi o düşen kişiyi aramaya başlıyorum ve teyzemi görüyorum yanımda aradığımız kişi onun oğluymuş sözde. Ararken toprağın üstünde ben topraktan ses duyuyorum konuşma sesi ve nereden geldiğini anlamaya çalışıyorum elimle biraz kazıyorum toprağı ama bulamıyorum sonra toprağı başka bir noktada dunliyorum ses yine geliyor be kulağımı toprağa dayayıp o sesle konuşmaya başlıyorum. O seste çocuğun sesiymiş ona nerede olduğunu soruyorum bana güneşi göremediğin nerede olduğunu bilmediğini ve ölüp ölmediğini bilmediğini söylüyor. Bu sesi bir tek ben duyabiliyordum.

Ben bu konuşmanın ardından onun öldüğünü anlıyorum ve oradan babamın yanına gidiyorum. Babama toprakla konuştuğumu söylüyorum bana çok garip geldiğini söylüyorum. Babamda çok güzel birşey olduğunu alimlerin bu şekilde depremin bile ne zaman olacağını öğrendiğini büyük bir mertebede olduğunu söylüyor bana. Babamla konuştuktan sonra yanından ayrılıyorum ve rüya değişiyor. Normal hayatta sınıfta bulunan çok yakın bir kız arkadaşımı görüyorum onunla konuşuyoruz ve geziyoruz biraz sonrasında o evine gidiyor. Daha sonra yine sınıftan çok yakın bir erkek arkadaşımı görüyorum ve onunla bu kız arkadaşımızın evine gitmeye karar veriyoruz. Ben ince tahta birşeyle yolda kayarak gidiyorum o da yürüyerek gidiyor ve bir noktadan sonra o başka bir yola giriyor. Ben devam ediyorum kayarak gitmeye ve en sonunda eve ulaşıyorum. Eve geldiğimde evin babaannemin evi olduğunu görüyorum ve içeri giriyorum. İçeride üst kata çıkıyorum ve babannem bana çay ısmarlıyor ve rüya burada bitiyor.

Cevap

Bu rüya gören kişinin bazı korkularına ve endişelerine işaret eder. Rüyayı gören kişinin kafasında gelecekle ilgili kendini kaygılandıran bir takım düşünceleri olduğu ve bunları bir türlü beyninden atamadığı anlamına gelir. En doğrusunu Allah bilir.

Sponsorlu Bağlantılar

Bir önceki yazımız olan Rüyada beyaz domuz görmek başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

İlgini Çekebilir

Rüyada beyaz domuz görmek

Sponsorlu Bağlantılar Rüyada beyaz domuz görmek Soru Hocam bir bayan rüya görmüş ve bana anlattı. …

Rüyada çuvala bulgur doldurmak

Sponsorlu Bağlantılar Rüyada çuvala bulgur doldurmak Cevap Hocam selamınaleyküm ablam beni bir odanın içerisinde, önümde …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.