Dini Soru / Yeni rüya kategorisi / Rüyada yılan görmek nedir

Rüyada yılan görmek nedir

Sponsorlu Bağlantılar

Rüyada yılan görmek nedir

Soru

kalabalık bir ortamdayım yılan yavruları insanlara saldırıyor tanımadığım nur yüzlü bir adam bana kaç yılan seni ısıracak diyor ondan sonra yılan beni kolumdan sokuyor daha sonra bu adam beni bir arabayla hastane gibi bir yere götürüyor adamın götürdüğü yerde kendisi tedavi ediyor daha sonra kendimi kalabalık bir gemide görüyorum adamın bir ben kendimi burdan atacağım diyor yani gemiden atmak istiyor kendini adam daha sonra gemiden düşüyor bende bir anda kendimi denizin içinde buluyorum yunus balıkları beni kurtarıyor ve beni kıyıya götürdüklerinde kıyıda kurumuş yunusların kafataslarını görüyorum insanlar o kurumuş yunus kafataslarının içine para atıyor bu kadar. (YELİZ AKALAN)

Cevap

Rüyada görülen yılanlar, gizli ve zararlı olan bir düşmanla yorumlanmıştır. Kendinizi düşmanlardan korumanız gerektiği, hak ve doğru olandan şaşmamaya çalışmanız gerektiğine işaret vardır. Asıl olarak bu tür rüyalar insan için bir işaret ve uyardır. Dolayısıyla endişelenmek yerine insanın tedbirli olması ve Allah’a şükretmesi gerekir.

Sponsorlu Bağlantılar

Bir önceki yazımız olan Rüyada beyaz domuz görmek başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

İlgini Çekebilir

Rüyada beyaz domuz görmek

Sponsorlu Bağlantılar Rüyada beyaz domuz görmek Soru Hocam bir bayan rüya görmüş ve bana anlattı. …

Rüyada çuvala bulgur doldurmak

Sponsorlu Bağlantılar Rüyada çuvala bulgur doldurmak Cevap Hocam selamınaleyküm ablam beni bir odanın içerisinde, önümde …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.