Dini Soru / Rüya Tabiri / Rüyada yılanın başını koparmak

Rüyada yılanın başını koparmak

Sponsorlu Bağlantılar

Rüyada yılanın başını koparmak

Soru

Hocam dün hacet ve istihare nanazından sonra Allaha eski sözlümle barışıp mutlu bir yuva kurmak için dua ettim. Şöyle bir rüya gördüm. Arkadaşımla bir yerde oturuyoruz sohbet ediyoruz burda ağaç kökünden bir yılan çıktı bizde gitmesi için hafif şekilde ittik ama yılan beni sokmak için hamle yaptı ve ben yılanı öldürüp kafasını kopardım. Sonra her yer bembeyaz kar oldu 20 cm kar içinde dolaştım sizce nasıl yorumlanmalı?

Cevap

Selamun aleykum. Evvela şunu birbirinden ayırt etmek lazım. İstihare namazı ayrı ve hacet namazı ayrıdır. Hacet adeta bir isteğin olması için dua etmek için kılınır. İstihare ise hayırlı mı değil mi diye Allah’u tealadan bir işaret görmek için yapılır. Eğer bir istihare rüyası olarak yorumlarsak bu rüya güzel ve hayırlı bir rüyadır. En doğrusunu Allah bilir.

Sponsorlu Bağlantılar

Bir önceki yazımız olan Rüyada Kız kardeşiyle cinsel ilişkiye girmek başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Etiket: rüyada yılanın başını kesmek, rüyada yılanın kafasını koparmak, rüyada yılanın başını koparmak, rüyada yilanin kafasini kesmek, rüyada yılan kafasını koparmak, rüyada yılan kafası kesmek, ruyada yilan kafasi koparmak

İlgini Çekebilir

Rüyada Kız kardeşiyle cinsel ilişkiye girmek

Sponsorlu Bağlantılar Rüyada Kız kardeşiyle cinsel ilişkiye girmek Soru Merhaba Hocam rüyamda banyoya doğru gidiyorum …

İstihare rüyasında kedi görmek

Sponsorlu Bağlantılar İstihare rüyasında kedi görmek Soru Ben istihare yaptım ve ilk iki gün rüyamda …

2 Yorumlar

  1. Merhaba ben rüyamda yolda gidiyordum karşıma küçük kırmızı bir yilan çıktı yolumu degistim bir tarlaya girdim birsürü ölmüş yilan aralarından geçtim bitane upuzun beyaz siyah çizgili bu yilan gördüm canlıydı sessizce yanından gerçekten bana saldırdı yüzümü isirmaya çalıştı isiramadan başını çektim avucumun içinde sıktım boğmaya çalıştım bogdum daha sonra bu arkadaşıma yılanın ağzını tutmasını söyledim yılanın ağzını dişlerinin olduğu yeri parçalayıp kopardı attı bende kafasini koparıp attım bu rüyanın anlamı nedir

    • Merhaba. Gizli bir düşman tarafından izlenen rüya sahibinin mal kaybı yaşayabileceğini, durumun farkına vararak zararını daha da az tutacağını ifade eder. Zarar görüleceğini, kayıplar yaşanacağını ve maddi konularda sıkıntıya düşüleceğini bildiren rüya, ilerleyen zamanlarda kişinin bu kimselere karşı net tavır koyarak ilişkisini keseceğine, mevcut hayat düzenini yeniden kuracağına alamet eder.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.