Dini Soru / Sorular / Rüyamda beni köpek kovalıyordu

Rüyamda beni köpek kovalıyordu

Sponsorlu Bağlantılar

Rüyamda beni köpek kovalıyordu

Soru

Lütfen yorumlayalım

Rüyamda sevdiğim kadın araba kullanıyor ben arkadayım muhabbet ediyoruz . Belirtmeliyim ki o beni sevmiyor . Sonra ayrılıyoruz . Ben gece 2.30 sularında telefonla onu arıyorum . beni köpekler kovalamaya başlıyor bende telefonu bir yere bırakıyorum , sesini duyamıyorum . Sonra telefonu almaya gidiyorum ve tekrar arıyorum . Telefonda bana anne ve babasının boşandığını söylüyor . sebebini soruyorum ve tam söylerken tekrar 2 köpek ve 2 kız beni kovalıyor . Bende kaçıyorum . Elimde el arabası var el arabasını kaldırmış haldeyim . Onunla kendimi savunmaya çalışıyorum . 2 köpeği korkutup kaçırıyorum . Sonra kızlardan birisi bi adamı yakalayamadınız diyor . o 2 kızdanda kurtuluyorum . Sonuncu kızın kafasına el arabasını koyuyorum ve ev gibi bir yere giriyorum . Sevdiğim kadının anne ve babasının neden boşandığını öğrenemiyorum .Lütfen yorumlayalım ..

Cevap

Selamun aleykum. Rüyanız çok yoğun bir duygusal dönemden geçeceğinize yorumlanır. Eğer bu şekilde devam ederseniz çok sıkıntılı bir dönemin sizi beklediğine işaret eder. En doğrusunu Allah bilir.

Sponsorlu Bağlantılar

Bir önceki yazımız olan Alevi ve sünni evliligi başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

İlgini Çekebilir

Alevi ve sünni evliligi

Sponsorlu Bağlantılar Alevi ve sünni evliligi Soru Merhaba hocam Alevi bir erkekle sünni bir kadın …

Şeytan insanlara nasıl vesvese verir

Sponsorlu Bağlantılar Şeytan insanlara nasıl vesvese verir Soru Hocam şeytan insanı sadece vesvese vererek kandırabilir …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.