Dini Soru / Yeni rüya kategorisi / Rüyamda eşimi ölmüş gördüm

Rüyamda eşimi ölmüş gördüm

Sponsorlu Bağlantılar

Rüyamda eşimi ölmüş gördüm

Soru

Selamün aleyküm hocam. Rüyamda eşim ölmüş bahçe gibi bir yer vardı içinde 4 veya 5 tane mezar vardı. Ben o kadar ağlıyorum ki içim yanıyor rüyada. Sonra baktım yanlış bir mezarmış eşim yandaki mezardaymış yanında bir ev varmış ben o evi alıyorum eşime yakın olurum bahçede çay içerim eşimle mezarlık kapının önündeymiş o ara eşim mezardan kalkıyor çocuklarımla oyun oynuyor sonra tekrar mezara giriyor. Eşimin mezarının yanında kat kat mezar var üst üste koymuşlar yüksekte olan toprak açılmış tabutun kapağına dokundum oynuyordu içimden bunu niye tabutla gömmüşler ki diyorum. Eşimin yanına gidiyorum orada yatanların hep yüzü belli oluyor yanda yatan bir şehit sonra eşime tekrar bakıyorum ölen dayım oluyor ben dayımla evliymişim sonra bir kadına anlatıyorum beni dayımla evlendirdiler yengemde eski eşiymiş bütün mirasını yengeme bırakmış kadında diyor ki bana o mirasın tarlaların yarısı senindir diyor. Sonra yeni aldığım eve gidiyorum bir kaç arkadaş var evi temizliyoruz kırık tahtalar var ayakkabılıkta ayakkabılarını unutmuş ev sahibi ev güzeldi sadece camların çerçeveleri eskiydi.

Cevap

Aleykum selam kardeşim. Bu rüyanın her yönü çok hayırlı ve uğurlu bir rüyadır. Eşiniz için uzun bir ömre ve aile ve çocuklarınız için hem maddi hemde manevi açıdan huzurlu bir hayata tabir edilir. Allah rüyanızı mübarek eylesin. En doğrusunu da elbette Allah bilir.

Sponsorlu Bağlantılar

Bir önceki yazımız olan Rüyada beyaz domuz görmek başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

İlgini Çekebilir

Rüyada beyaz domuz görmek

Sponsorlu Bağlantılar Rüyada beyaz domuz görmek Soru Hocam bir bayan rüya görmüş ve bana anlattı. …

Rüyada çuvala bulgur doldurmak

Sponsorlu Bağlantılar Rüyada çuvala bulgur doldurmak Cevap Hocam selamınaleyküm ablam beni bir odanın içerisinde, önümde …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.