Dini Soru / Sorular / Rüyamda eski erkek arkadaşımı gördüm

Rüyamda eski erkek arkadaşımı gördüm

Sponsorlu Bağlantılar

Rüyamda eski erkek arkadaşımı gördüm

Soru

Hocam rüyamda eski erkek arkadaşım camiye girdi bende onun ayakkabısını kimse almasın diye düzgünce kenara bi yere koydum sonra camiden çıktı yanında iki tanede arkadaşı vardı benimde yanımda annem ve uzak bi akrabanın kızı vardı biz sinemaya gittik tesadüfen o erkek arkadaşım ve arkadaşları da sinemaya girmişler sonra yine tesadüfen ben ve eski erkek arkadaşım yanyana oturmuşuz bana döndü bu sefer ayakkabımı güneşe koyma dedi bende üzüldüm arkani ben topluypruk da bi onu mu sorun ettin falan dedim çünkü o kızarak söyledi sonra işte biraz aşağıladi beni sonra filme bakıyordum biraz sonra bana yine seslendi biraz ileriye git sıkıştım falan dedi bende yine canım sıkıldı çünkü hep asahilar gibi konuşuyordu bende kalktım ön sıralarda bos bi yer vardı oraya oturdum.

Sonra orda bi kadın vardı benle clk güzel ilgilendi ferace vardı üstümde feraceme falan baktı cok guzel falan dedi o sırada sinema sanki seminer gibi bi yer oldu orda konuşmacı kişi beni gördü benden bahsetti herkes beni dinledi bana konuşma hakkı geldi ben konuştum falan bu sırada da o eski erkek arkadaşım arkadaydi hep bu rüya nedendir hocam birde kisa bi ayrıntı vereyim bu kişi ile sevgiliyken gerçekten hiç değerimi bilmezdi ben cok uğraşırdım benden nefret ettigni söyledi en son ben uğraştıkca daha kötü oldu bende bıraktım elhamdülillah iyiki birakmisim tövbe ettim hala da ediyorum Rabbim kabul etsin inşaallah bu rüyam nedendir.

Cevap

Bu rüya senin için tam tersi olarak yorumlanır. Senin için çok hayırlı ve güzel bir kısmet ve evliliğe işaret eder. Hayatında kimsenin olmadığı birisinin rüyasında eski sevgilisini görmesi rüya sahibi için yeni bir birliktelik anlamına gelir. En doğrusunu Allah bilir.

Sponsorlu Bağlantılar

Bir önceki yazımız olan Alevi ve sünni evliligi başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

İlgini Çekebilir

Alevi ve sünni evliligi

Sponsorlu Bağlantılar Alevi ve sünni evliligi Soru Merhaba hocam Alevi bir erkekle sünni bir kadın …

Şeytan insanlara nasıl vesvese verir

Sponsorlu Bağlantılar Şeytan insanlara nasıl vesvese verir Soru Hocam şeytan insanı sadece vesvese vererek kandırabilir …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.