Dini Soru / Sorular / Rüyamda okula geç kaldım

Rüyamda okula geç kaldım

Sponsorlu Bağlantılar

Rüyamda okula geç kaldım

Soru

Selamun aleykum. Öncelikle böyle bir hizmet için Allah razı olsun, yaşım 29 okul biteli çok oldu bu gece rüyamda okula geç kaldığımı gördüm yağmurda koşturdum çok uğraştım ama derse yetişemedim ve çok üzüldüm vermem gereken dersi veremedim . Bu arada evimizde köpek varmış hep peşimdeydi ama beni sevmeye çalışıyordu ben rahatsız oldum fakat zararsız bi köpekti, saate baktım saat 7 derse yetişirim dedim sonra bi baktım saat 10 şaşırdım kaldım okula gidemedim çok üzüldüm gittim battaniyeyi üstüme alıp yatağıma yattım. Yorumlarsanız çok sevinirim teşekkür ederim.

Cevap

Aleykum selam kardeşim. Bu rüya, hayatta karşılaşılan stres ve yoğun geçen bir döneme tabir edilir. Bazen bu yoğunluktan kurtulmak için iş ve çevre değişikliğine gitmeye verilecek bir karara tabir edilir. Gerçeklere gözlerini kapayan kişinin gerekli yüzleşmeleri yapmaması halinde sorumluluklarını yerine getirememekle alakalı ciddi problemler yaşayacağını, iş konusunda da hoşa gitmeyen sözler işiteceğini bildirir. En doğrusunu Allah bilir.

Sponsorlu Bağlantılar

Bir önceki yazımız olan Alevi ve sünni evliligi başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

İlgini Çekebilir

Alevi ve sünni evliligi

Sponsorlu Bağlantılar Alevi ve sünni evliligi Soru Merhaba hocam Alevi bir erkekle sünni bir kadın …

Şeytan insanlara nasıl vesvese verir

Sponsorlu Bağlantılar Şeytan insanlara nasıl vesvese verir Soru Hocam şeytan insanı sadece vesvese vererek kandırabilir …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.