Dini Soru / Yeni rüya kategorisi / Rüyamı yorumlarsanız sevinirim

Rüyamı yorumlarsanız sevinirim

Sponsorlu Bağlantılar

Rüyamı yorumlarsanız sevinirim

Soru

Selamün aleyküm. Rüyamda yatağımda yatıyorum. Sağ tarafıma arkadan birşey çekiyor ve beni sevgilimin odasına götürüyor sevgilim yatakta yatıyor beni görünce kalkıyor odanın içinde ayna beliriyor birden onun içindende sevgilim çıkıyor ama yüzü tek gözlu çirkin birşey aynada çıkan öpüyor zorla. Ben uyanmak istiyorum rüyadan tekrar yatağımda buluyorum kendimi.Gerçekten uyandım sanarak evimizin odasına gidiyorum ablam ve yeğenlerim yatıyor.ablamı uyandırıyorum.odamda birşey var diyorum.oda birseyler diyor ama anlamıyorum.odanın camından dışarı bakıyorum.sokakta yatak var biri yatıyor.sofra vardı ama boştu kediler toplanmış çok kedi vardı bağırdım kaçtılar yatak boşaldı sokak karanlıktı.

Cevap

Aleykum selam kardeşim. Bu gördüğünüz rüyanın etkisinde kalmanız normal bir durumdur ama rüyanız karışık bir rüyadır. Karışık olan ve korkutucu olan rüyalar yorumlanmaz. Kendinizi üzmemelisiniz çünkü zaman zaman insan bu tür rüyaları görebilir kendisine Allah’ın izniyle bir zararı yoktur.

Sponsorlu Bağlantılar

Bir önceki yazımız olan Rüyada beyaz domuz görmek başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

İlgini Çekebilir

Rüyada beyaz domuz görmek

Sponsorlu Bağlantılar Rüyada beyaz domuz görmek Soru Hocam bir bayan rüya görmüş ve bana anlattı. …

Rüyada çuvala bulgur doldurmak

Sponsorlu Bağlantılar Rüyada çuvala bulgur doldurmak Cevap Hocam selamınaleyküm ablam beni bir odanın içerisinde, önümde …

2 Yorumlar

  1. Selamun aleykum benim ricam cok yakindan birinin gordugu ruya sormak istedi bende size yazdim Ben simdi annemin mezarinin basindayim(Annem olmedi ama)bir marti ucarken bi karganin martiyi yediginj gordum.Bu olayi seyrederken ortaya birden bi deve cikageldi ama bu deve damalı siyah beyaz renklerden olusuyo siyahi tam siyah beyazi sut gibi beyaz bu cikan devede martiyi yiyen kargayi yedi sonra biz deveyle goz goze geldik.Bu ruyayi yorumlayabilirmisiniz

    • Aleykum selam Yasemin. Binlerce rüya yorumladım ama bu tür çok az rüya gördüm. yorumu büyük bir ilim isteyen ve önemli anlamı olan bir rüyadır. Allah daha iyi bilir ancak şunu diyebilirim; Allah’ın izniyle zor bir süreçten ve sıkıntılardan sonra rahat etmeye ve kurtulmaya tabir edilir. En doğrusunu Allah bilir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.