Dini Soru / Sorular / Rüyamı yorumlatmak istiyorum

Rüyamı yorumlatmak istiyorum

Sponsorlu Bağlantılar

Rüyamı yorumlatmak istiyorum

Soru

Rüyamda birilerinden kaçarken büyük kapılı evlerden geçiyorum kaçtığım kişiler yakalamasın diye her geçtiğim kapıları da kapatıyorum. Bunu yorumlar mısınız çok teşekkürler.

Cevap

Merhaba. Gördüğünüz bu rüya hayırlı bir rüyadır. Zorlukları atlatacağınız ve bazı önemli sıkıntıları aşarak rahata kavuşacağın manalarına yorumlanır. Özellikle kapı temsili olduğundan dolayı kapıların büyük olması ve o kapıları kilitlemeniz sizin için hayırlı ve güven ortamına işaret etmektedir.

Sponsorlu Bağlantılar

Bir önceki yazımız olan Alevi ve sünni evliligi başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

İlgini Çekebilir

Alevi ve sünni evliligi

Sponsorlu Bağlantılar Alevi ve sünni evliligi Soru Merhaba hocam Alevi bir erkekle sünni bir kadın …

Şeytan insanlara nasıl vesvese verir

Sponsorlu Bağlantılar Şeytan insanlara nasıl vesvese verir Soru Hocam şeytan insanı sadece vesvese vererek kandırabilir …

2 Yorumlar

  1. Merhaba. Ben rüyamda annemle fransada bi sokağa giriyoruz yalnışlıkla sokak meğerse pitbul kopeklerinin olduğu bi sokakmış ve orda pitbulları savaşdırıyorlarmış yalnız bizim cok korkmamıza rağmen kopekler bize bisey yapmiyor yanımızdan dum duz gidiyorlar yolun sonuna vardığımızda ise bi siyah pitbul goruyoruz annem bi anda korkuyor olduğu yerde kalıyor bense gel anne bisey yapmaz oburleri yapmadıysa buda yapmaz diyorum. Rüyanın sonunda sokakdan cıkıyoruz ve sonra ogreniyoruz ki orası pitbulların barındığı sokakmış atlatıyoruz o durumu zarar gormeden. Rüyamı yorumlarsanız çok sevinirim şimdiden teşekkürler.

    • Merhaba. Bu rüya kişinin uykusunda bu şekilde pitbull görmesi, heybetli, yiğit, güçlü ve kuvvetli bir dostu olacağına ve onun sayesinde sırtının yere gelmeyeceğine işaret eder.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.