Dini Soru / Sorular / Sabahları uyanınca çamaşırda ıslaklık

Sabahları uyanınca çamaşırda ıslaklık

Sponsorlu Bağlantılar

Sabahları uyanınca çamaşırda ıslaklık

Soru

Sabahları uyanınca Ve şehvete geldiğimde ( Mastırbasyon Filan yapmıyorum Kesinlikle yaklaşık 2 aydır.. ) Tenasül Uzuvun Dikleştiğinde Okulda Filan Hemen tuvalete Gidiyorum Böle bazen Çok küçük ıslaklıklar 5 kuruşdan Küçük şekilde. Bazen Beyazımsı Tabakalar Yine onlardan 5 kuruştan küçük Oluyor . Bunlar Meni midir ? Bence Değil ama vesveselerden Kurtulamıyorum. Meni geldi mi Avuç İçi kadar gelmez imi, ? Birde Bunlar Sabah uyanınca da Olur Peygamber Efendimiz Islaklık görünce gusül alın diye Lakin benim gusüle Vaktim Olmuyor Okul nedeniyle Napmam lazım bunlar meni midir Yoksa mezi mi ?

Birde bu aşırı Şehvetten nasıl Kurtulabilirim Cidden Mastırbasyon yapmıyorum Haramdır diye 2 aydır. Tenasül Uzuvum Her dk dikleşiyor en ufacik Şeyde.

Lütfen Cevaplar mısın ? Allah’ın Selamı Üzerinize Olsun.

Cevap

Aleykum selam kardeşim. Meni renginden ve kokusundan belli olur. Meni yapışkan beyaz ve şehvetle dışarı çıkar ve genellikle meziden ok daha fazla miktarda çıkar. Bu sorduğunuz mezidir bundan dolayı kirlenen yer temizlenecek veya elbise değiştirilecek ve eğer namaz abdesti var ise bu abdest yenilenecek. Şehvete ve harama karşı sabırlı olun. Kendinizi meşgul edin. Mümkün olabilen zamanlarda oruç tutun. Arkadaş çevrenizi iyi seçin.

Sponsorlu Bağlantılar

Bir önceki yazımız olan Alevi ve sünni evliligi başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

İlgini Çekebilir

Alevi ve sünni evliligi

Sponsorlu Bağlantılar Alevi ve sünni evliligi Soru Merhaba hocam Alevi bir erkekle sünni bir kadın …

Şeytan insanlara nasıl vesvese verir

Sponsorlu Bağlantılar Şeytan insanlara nasıl vesvese verir Soru Hocam şeytan insanı sadece vesvese vererek kandırabilir …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.