Dini Soru / Sorular / Şarkılarda elfazı küfür

Şarkılarda elfazı küfür

Sponsorlu Bağlantılar

Şarkılarda elfazı küfür

Soru

Günahın ömrü küfür sözü mü?

Merhaba benim gördüğüm bir şarkıda ismi Life of sin yazıyor yani günahın hayatı, ömrü gibi. Bu söz elfaz-ı küfür müdür? Şarkıda kelime yok sadece çalgı sesi var bu şarkıyı dinlemek küfre sokar mı acaba? Günahlar ile dalga geçme gibi bir durum var mı siz daha iyi bilirsiniz diye sormak istedim şimdiden Allah’a emanet olun teşekkürler.

Cevap

Merhaba. Eğer bir söz geçmiyorsa küfür olmaz. Ama bir şeyden içiniz rahat etmiyorsa onu dinlemeyin. İçinde küfür içeren sözler bulunduran şarkıların dinlenmesi tehlikelidir.

Sponsorlu Bağlantılar

Bir önceki yazımız olan Alevi ve sünni evliligi başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

İlgini Çekebilir

Alevi ve sünni evliligi

Sponsorlu Bağlantılar Alevi ve sünni evliligi Soru Merhaba hocam Alevi bir erkekle sünni bir kadın …

Şeytan insanlara nasıl vesvese verir

Sponsorlu Bağlantılar Şeytan insanlara nasıl vesvese verir Soru Hocam şeytan insanı sadece vesvese vererek kandırabilir …

2 Yorumlar

  1. Yok hocam küfür yok ama şarkının ismi küfür mü bilemedim. Şu aralar vesveselerden dolayı avrupalının arabasına bile güzel diyemez oldum kafirler yaptı sen ne diyorsun gibisinden doktora git bile dediler bana o kadar ilerledi sorular sorduğum siteler bile bıktı benden. Günahın ömrü gibi bir anlam var islam ile günah ile küfür söz veya görsel içermiyor fakat günahın ömrü sözü biraz acayip geldi küfür mü bilemedim size danışayım dedim.

  2. Bu kadarda kafana takmana gerek yok sadece kendini üzersin

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.