Dini Soru / Sorular / Sevdiğine kavuşmak için dua

Sevdiğine kavuşmak için dua

Sponsorlu Bağlantılar

Sevdiğine kavuşmak için dua

Soru

Kaderimse olur 😀

Selamun aleykum hocam 15 yaşındayım sevdiğim biri var onu sevdiğimi bilmiyor. Allah haram kılmış kaderimde varsa olur zaten diyorum aklımdan çıkmıyor bazen canım yandığında bir tek o olsun yanımda diyorum ona koşmak istiyorum bir an geliyor mesaj atmak istiyorum sabret diyorum kendime bu durumdan nasıl kurtulmalıyım? Hayırlısını istiyorum hep hayırlısıysa olur inşAllah onunla ilgili hayallerim var geleceğe dair bana dua yazar mısınız olması için hocam . Birde rüyamda görüyorum bazen rüyanın yorumu nedir ?

Cevap

Aleykum selam kardeşim. Allah’ın takdir ettiğini bilmen ve ona razı olduğunu söylemen ne güzel. Daha çok gençsin. Aynen şimdi yaptığın gibi Allah’u tealadan hayırlı olanı dilemelisin. Bundan daha güzel bir dua olabilir mi? İçten gelen ve sırf Allah’ın rızasına bağlanan bir duayı Allah boş çevirmez. Eğer bir insan birisini seviyorsa öyle dua etmelidir. Haramdan sakın nefsine hakim ol ve Allah’u tealadan hayırlısını dilemeye devam et. Allah’a emanet ol.

Sponsorlu Bağlantılar

Bir önceki yazımız olan Alevi ve sünni evliligi başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

İlgini Çekebilir

Alevi ve sünni evliligi

Sponsorlu Bağlantılar Alevi ve sünni evliligi Soru Merhaba hocam Alevi bir erkekle sünni bir kadın …

Şeytan insanlara nasıl vesvese verir

Sponsorlu Bağlantılar Şeytan insanlara nasıl vesvese verir Soru Hocam şeytan insanı sadece vesvese vererek kandırabilir …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.