Dini Soru / Sorular / Televizyon kanalindaki dini program (sozde)

Televizyon kanalindaki dini program (sozde)

Sponsorlu Bağlantılar

Televizyon kanalindaki dini program (sozde)

Soru

Hayırlı akşamlar, bir televizyon kanalında dini program adı altında kadınların açık, süslü, hatta abartılı bir makyaj yapılarak ve hoca sıfatı altında bir kişi ile dini sohbetler yapıldığını herkes farketmişir. Bu konu o kişiye sorulduğunda kişi biz dinin herkesi kaplamasını istediğimiz için sohbetlerimiz bu şekildedir demişti. Hocam bu kanalları çocuklarda izlemekte ve yaşlılarda izlemekte. Bu kanalda sürekli Allah ve din konusu ele alınmakta. Ne fikir yürütmeliyiz bu konu hakkında?
Teşekkür ederim.

Cevap

Hayırlı akşamlar kardeşim. Bu zamanın en büyük saptıranları, din adı altında önden giden imamlar ile medya ve sanal alem olmaktadır. Bu tür televizyon kanallarının bizlere neslimiz açısından islami kimliğine çok büyük zararı vardır. Kesinlikle bu kanallar izlenmemeli ve çocuklarımızdan da uzak tutulmalıdır. Bu kanallar birer zehir gibidir. Allah bütün müslümanları bu musibetlerden muhafaza eylesin. Amin.

Sponsorlu Bağlantılar

Bir önceki yazımız olan Alevi ve sünni evliligi başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

İlgini Çekebilir

Alevi ve sünni evliligi

Sponsorlu Bağlantılar Alevi ve sünni evliligi Soru Merhaba hocam Alevi bir erkekle sünni bir kadın …

Şeytan insanlara nasıl vesvese verir

Sponsorlu Bağlantılar Şeytan insanlara nasıl vesvese verir Soru Hocam şeytan insanı sadece vesvese vererek kandırabilir …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.