Dini Soru / Sorular / Vesveseden kurtulmanın yolları nelerdir

Vesveseden kurtulmanın yolları nelerdir

Sponsorlu Bağlantılar

Vesveseden kurtulmanın yolları nelerdir

Soru

Selamın aleyküm hocam sorularımı sıralayayım:

1- Vesveseyi bir gencim yaşım 16
2- Asıl soru hocam geç yatarken uyuyamıyorum kötü bir şey uzanıyorum namahram yerimin üzerine sol taraf mesela menim çıkıyor gibi oluyor çok kötü bir şey ama guslüm var ama diyemem böyle bir sorum var dersiniz guslü gerektiren haller belli ama genede rahat olmuyor. Kaç senedir vesvese var yaşım genç 16 gençliğin biraz yazıyım ama vesvese var neler yapmam lazım? 2 seneye yakın mastürbasyon bıraktım ondan dolayı gelebilir mi geliyorsa her neyse neler yapmam lazım? hocam yardım edermisiniz lütfen dururum iyi değil ilgilenirseniz çok iyi olur bu sorun gider ise.

Cevap

Aleykum selam kardeşim. İçine bir şüphe gelmemesi için meni nasıl çıkar? meni nasıldır? bunu bilmek gerekir. Meni ancak şehvetle yani zevk vererek ve fışkırarak çıkar. Meni öyle çok sakin bir durumla akmaz. Meninin çıkması hızlıca akarak çıkar. Meninin rengi ise beyazdır ve yoğundur. Meni ile mezi kesinlikle birbirine karışmaz. Çünkü mezinin rengi yoktur, şeffaftır ve yapışkan gibi bir özelliği vardır. Ayrıca meni çoğu defa ağır kokar. Eğer bunu iyice anlarsan o zaman meninin gelip gelmediğini rahat bir şekilde anlarsın.

Sponsorlu Bağlantılar

Bir önceki yazımız olan Alevi ve sünni evliligi başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

İlgini Çekebilir

Alevi ve sünni evliligi

Sponsorlu Bağlantılar Alevi ve sünni evliligi Soru Merhaba hocam Alevi bir erkekle sünni bir kadın …

Şeytan insanlara nasıl vesvese verir

Sponsorlu Bağlantılar Şeytan insanlara nasıl vesvese verir Soru Hocam şeytan insanı sadece vesvese vererek kandırabilir …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.