Dini Soru / Sorular / Yap iyiliği at denize balık bilmezse halık bilir kompozisyon

Yap iyiliği at denize balık bilmezse halık bilir kompozisyon

Sponsorlu Bağlantılar

Yap iyiliği at denize balık bilmezse halık bilir kompozisyon

Soru

Merhabalar kardeşlerim. Lütfen bana yardımcı olun. Yap iyiliği at denize balık bilmezse halık bilir sözü ile ilgili bir kompozisyon örneği istiyorum. Şimdiden herkese teşekkürler.

Cevap

Merhabalar kardeşim, İyilik et, denize at, balık bilmezse Hâlık bilir sözü hakkında bir kompozisyon örneği sunuyoruz sizin için.

İnsan hayatta herşeyi bir karşılık bekleyerek yapmamalıdır. İnsanda şefkat, merhamet ve acıma duygusu olmalı ve karşılığını sırf Allah’tan beklemelidir. Bir şey karşılığında iyilik yapanlar o yaptıklarını iyilik zannetmesinler. Gerçek iyilik karşılıksız yapılandır. Yaptığın iyiliklerden karşılık bekleme; yaptığın iyilik boşa çıksa da kıymeti bilinmese de sen iyilik yapmaya devam et. Bunu Yüce Allah görür. Bu davranışından ötürü seni bu dünyada olmasa bile öbür dünyada mutlaka ödüllendirir. Hem de kat kat fazlasıyla.

Sponsorlu Bağlantılar

Bir önceki yazımız olan Alevi ve sünni evliligi başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Etiket: iyilik yap denize at balık bilmezse halik bilir ile ilgili kompozisyon, iyilik yap denize at balık bilmezse halik bilir kompozisyon, iyilik et denize at balık bilmezse hâlik bilir ile ilgili kompozisyon, iyilik yap denize at balik bilmezse halik bilir kompozisyon yazarak acikla, iyiliik yap denize at balik bilmese halik bilir kompaosiyon, iyilik et denize at balık bilmezse halik bilir hakkinda kompozisyon, iyilik yao denizeat balikbilmessehalik bilir komposison

İlgini Çekebilir

Alevi ve sünni evliligi

Sponsorlu Bağlantılar Alevi ve sünni evliligi Soru Merhaba hocam Alevi bir erkekle sünni bir kadın …

Şeytan insanlara nasıl vesvese verir

Sponsorlu Bağlantılar Şeytan insanlara nasıl vesvese verir Soru Hocam şeytan insanı sadece vesvese vererek kandırabilir …

Bir yorum

  1. merve baytekin

    arkadaşlar 1. Rekatta sübhaneke sonra euzübesmele çekilir fatiha okunur ve sonra herhangi bir sure okunur

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.